Šiuolaikinių madų tendencijos: už ar prieš?

Šiuolaikinių madų tendencijos: už ar prieš?

Sakoma, kad kiekvienas žmogus turi skirtingą skonį, skirtingą požiūrį į tai, kas madinga, o kas ne. Tie, kurie nesivaiko taip vadinamo paskutinio mados klyksmo, man regis, yra labiausiai nepriklausomos asmenybės, kuriems visiškai nerūpi tų metų populiariausios mados tendencijos, svarbu, kad būtų gražu, patrauklu, patogu, o svarbiausia artima ir miela širdžiai. Todėl, mano manymu, į šiuolaikinę madą neturėtų būti žiūrima nei absoliučiai kaip į neginčijamą, savaime gražų ir madingą apdarą, nei priešintis ir visas naujoves vertinti vien kritiškai. Visą tai vadinu balansu ir rengiuosi taip, kaip tą dieną, tą akimirką, tą sekundę man norisi. Tai yra mano mada. Tai yra mano asmeninis pasirinkimas ir mano šiuolaikinė mados tendencija.

Šiandien papasakosiu jums apie mano šių metų atradimą. Nors šio drabužio idėja anaiptol nepasirodė šiais metais, bet man tai – mylimiausias ir patraukliausias drabužis mano spintoje. Nuolat skundžiuosi, kad neturiu ką apsirengti laisvalaikiu: namuose, lauke, prie ežero, miške, žvarbią vasaros dieną ir visur kitur, kur norisi jaukumo, ramybės, o svarbiausia patogumo ir absoliučios laisvės pojūčio.

Vieną kartą, apsirengusi nepatogiais džinsais, apsikrovusi daiktais, vienoje rankoje telefonas, kitoje – pasas, o dar taip beprotiškai jaučiuosi įsitempusi dėl skrydžio (velniškai nemėgstu lėktuvų, o tuo labiau ilgų, varginančių skrydžių) ir apsitempusi nepatogiais drabužiais, kai pro šalį pražingsniavo atsipūtusi porelė, kurie net žiūrint iš šono atrodė patogiai. O jų paslaptis visai paprasta – nevaržanti apranga puikiai tinkanti tokiam reikalui, kaip skrydis! Tada supratau, kad rūbas, kurio man verkiant reikia – kombinezonas! Vos tik grįžusi atgal į tėvynę, puoliau ieškoti šio nuostabaus daikto, apie kurį svajojau. Paieškos truko visai  neilgai, puslapyje kombinezonai moterims internetu buvo mano išsigelbėjimas. Radau tai, ko norėjau, – savo tobulą moterišką kombinezoną. Vienintelė bėda ta, kad sunku išsirinkti, kai jie – vienas už kitą gražesni! Vos tik gavusi savo išsvajotą laisvalaikio drabužį, nebenorėjau su juo skirtis. Nuoširdžiai sakau: kombinezonas su vidiniu pūkeliu, nevaržantis judesių, patogus, gražus ir jaukus nenuvils nei vieno! Man tai – atradimas. Stilingas, šiuolaikiškas ir modernus, puiki alternatyva mėgstantiems atrodyti puikiai.

Taigi, šiuolaikinių madų tendencijos klausimas: už ar prieš, mano atsakymas – balansas!!! Būkite madingi, išradingi, nesirenkite būtent taip, kaip rengiasi dar šimtai tūkstančių be jūsų, rinkitės patogius drabužius savo patogiam laisvalaikiui, nustokit sukti galvą, ką apsirengti, nes kombinezonas vienintelis ir nepamainomas laisvalaikio aprangos drabužis, su kuriuo noriu ir vaikščiot, ir šokt, ir miegot. Man tai – mylimiausia apranga, savo originaliu stiliumi pranokstanti atsibodusius laisvalaikio drabužius, tinkanti bet kokio amžiaus tiek vyrui, tiek moteriai, nepriklausomai nuo jų sudėjimo. Visi turim teisę jaustis patogiai ir laisvai. Užsukit į puslapį kombinezonai ir tikrai rasit ką įsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Have your say!

0 0
Profilio nuotrauka (davidas)
Written by

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.